Bir Tadımlık Tarih, Lebessos Restoran ve Şarap Evi – Kayaköy

+90 536 484 7290

info@lebessos.com

Adres

Kayaköy / FETHİYE

Lebessos Restoran ve Şarap Evi Kayaköy

Bir zamanlar Kayaköyün en önemli evi olan Levissi Garden şimdi tadilat görmüş ve restaurant olarak (Lebessos Restoran ve Şarap Evi Kayaköy) ismi ile hizmet vermektedir. Bina yaklaşık 400 yıldır burada bulunmaktadır. 1859 tarihinde, o zamanın başkanı Nicholaus tarafından tadilat edilip ev olarak kullanılmıştır.

Kayaköy 1923′de boşaltılınca bu bina yıllarca boş kalmış fakat yıkılmamıştır. 2005 senesinde tekrar tadilat görüp, muhteşem Kayaköy manzaralı restaurant halini almıştır. Giriş katındaki orjinal ahır Türkiyenin güneyinin en büyük şarap mahsenine çevrilmiştir olup yaklaşık 12000 şişe şarap bulunmaktadır.
Sadece şarap evi olmayıp aynı zamanda Doğu Akdeniz mutfağından sunduğu çeşitli yemekler ile de restaurant özelliğini ön plana çıkararak, akşam yemeklerinde lezzetli bir alternatif sunuyor. Yazlık ve kışlık bölümleriyle her sezon hizmet vererek bonfile çeşitleri, makarnalar, börekler, salatalar, tatlılar, zengin kahvaltıları, ev yapımı reçeller, değişik bitki çayları, kahveler, soğuk, sıcak içeceklerin sunulduğu her öğüne hitap eden bir restaurant mönüsüne sahiptir. Her türlü organizasyonunuz için uygun mekan ve hizmet imkanımız bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Organik Kahvaltı

Aileniz ile birlikte özel anlar yaşayabileceğiz unutulmaz bir kahvaltıya sizi bekliyoruz. Levissi Garden kahvaltı için organik ürünler kullanmaktadır. Tüm reçellerimiz kendi el yapımımızdır. .

Şarap Evi
Bölge’nin en büyük şarap mahsenine sahip olan Levissi Garden sizlere lezzetli şaraplar sunuyor. Sınırsız şarap test imkanı ile damak tadınıza uygun şarabı seçebilir keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Transfer Hizmeti

Lebessos Restoran ve Şarap Evi Kayaköy olarak siz müşterilerimize ücretsiz olarak servis hizmeti veriyoruz. Bulunduğunuz yerden sizi alarak Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği için ücretsiz olarak transfer hizmeti veriyoruz. Lütfen transfer hizmeti için 1 gün önceden detaylı bilgi alınız. Detaylı bilgi için arayınız: +90 536 484 7290